König PA-AMP2400-KN Sztereó erősítő 2x120W výkonový zosilňovač
Predané: March 18, 2019, 10:57 pm
Vyhľadať aktívne inzeráty
Zbrusu nový
Na predaj
Magyarország
Popis
huendeskes
Zosilňovač má polo-profesionálne PA usporiadanie, ktoré dokonale zapadá do 19" racku.
Max. výstupný výkon (1 kHz; THD < 1%):
- 2x 120 W @ 4 ohm
- 2x 80 W @ 8 ohm
Menovitý výstupný výkon (20 Hz-20 kHz; THD < 0.5%):
- 2x 60 W @ 4 ohm
- 2x 40 W @ 8 ohm
Frekvenčný rozsah (20 Hz-20 kHz @ 8 ohm): 0.5 dB
Pomer signálu k šumu (vážený A): > 90 dB
Harmonické skreslenie (THD): < 0.3%
Presluch (1 kHz): > 90 dB
Vstupná impedancia: 10k ohm
Vstupná citlivosť: 0 dB
Vstupné konektory: RCA, Jack
Výstupné konektory: Reproduktor, repro svorky, XLR
Chladenie: Ventilátor, chladič
Požiadavka na napájanie: 230V ~ 50/60 Hz
Rozmery (Š x V x H): 483 x 88 x 242 mm
Veľkosť 19" racku: 2 RU
Hmotnosť: 5,5 kg
19-palcový rack: Áno
Materiál: Hliník
Vstupné konektory: 3,5 mm
Vstupné konektory: RCA
Vstupné napätie: 100-240 VAC
Vstup konektora: 1x RCA
Vstup konektora: 2x 3,5 mm
Výstup konektora: 2x Speakon
Výstup konektora: 2x XLR
Počet kanálov: 2
Zástrčka: Euro / Type C (CEE 7/17)
RMS: 240 W
RMS výstup: 2x 40 W @ 8 Ohm
RMS výstup: 2x 60 W @ 4 Ohm