König PA-AMP2400-KN Sztereó erősítő 2x120W végfok
Elkelt: 2019.03.18. 22:57
Keress aktív hirdetést
Bontatlan gyári csomagolásban (új)
ELADÓ
Magyarország
Leírás
huendeskes
Max kimenó teljesítmény (1 kHz; THD < 1%):
- 2x 120 W @ 4 ohm
- 2x 80 W @ 8 ohm
Névleges kimenó teljesítmény (20 Hz-20 kHz; THD < 0.5%):
- 2x 60 W @ 4 ohm
- 2x 40 W @ 8 ohm
Frekvencia tartomány (20 Hz-20 kHz @ 8 ohm): 0.5 dB
Jel per zaj viszony (A-súlyozott): > 90 dB
Harmonikus torzítás (THD): < 0.3%
Áthallás (1 kHz): > 90 dB
Bemeneti ellenállás : 10k ohms
Bemeneti érzékenység : 0 dB
Bemeneti csatlakozók : RCA, Jack
Kimeneti csatlakozók : Hangszóró, binding posts, XLR
Hútés: Ventillátor, hó pajzs
Energia igény: 230V ~ 50/60 Hz
Méretek: (W x H x D): 483 x 88 x 242 mm
19 szekrény méret: 2 RU
Súly: 5,5 kg
19 colos állvány Igen
Anyag Aluminum
Bemeneti csatlakozók 3.5 mm
Bemeneti csatlakozók RCA
Bemeneti feszültség 100-240 VAC
Csatlakozók bemenet 1x RCA
Csatlakozók bemenet 2x 3.5mm
Csatlakozók kimenet 2x Speakon
Csatlakozók kimenet 2x XLR
Csatornák száma 2
Dugasz Euro / Type C (CEE 7/17)
RMS 240 W
RMS-kimenet 2x 40 W @ 8 Ohm
RMS-kimenet 2x 60 W @ 4 Ohm