Energy 12EP400PWD aktívny reproduktor
Predané: July 27, 2011, 10:59 am
Vyhľadať aktívne inzeráty
Ako nový [použitý]
Na predaj
Magyarország
Popis
huendeskes
dvojpásmový, aktívny plastový reproduktor 12" basový a 1" hornový výškový,
zosilňovač: 400W, aktívny koncový zosilňovač na jednotku,
vstupy: 1 x mikrofónny Combo (XLR + Jack) 1 x linkový Combo (XLR + Jack),
trojpásmový ekvalizér,
výstup: XLR,
analógový limiter,
regulátor hlasitosti,
napájanie: 230V/50Hz,
frekvenčná odozva: 50 Hz-18 kHz,
rozmery: ( V x Š x H ) 600 x 451 x 391 mm,