Energy 12EP400PWD aktív hangfal
Elkelt: 2011.07.27. 10:59
Keress aktív hirdetést
Újszerű (használt)
ELADÓ
Magyarország
Leírás
huendeskes
kétutas, aktív műanyag hangfal 12˝ mély és 1˝ magas tölcsér,
erősítő: 400W, utankénti aktív végfok,
bemenetek: 1 x mikrofon Combo (XLR + Jack) 1 x vonal Combo (XLR + Jack),
háromsávos hangszínszabályzó,
kimenet: XLR,
analóg limiter,
hangerő szabályozó,
tápfeszültség: 230V/50Hz,
frekvenciaátvitel: 50 Hz-18 kHz,
méretek: ( mag. x szé. x mé. ) 600 x 451 x 391 mm,