Energy 12EP400PWD aktívny reproduktor
Predané: October 24, 2011, 9:04 pm
Vyhľadať aktívne inzeráty
Ako nový [použitý]
Na predaj
Magyarország
Popis
huendeskes
Cena je za 1 kus!
Použitie: Širokopásmové, aktívne, 2-pásmové
Systém: Širokopásmový
Hudobný výkon: 400 W
Frekvenčná odozva +-3 dB: 50-18000 Hz
Frekvenčná odozva -10 dB: 40-20000 Hz
Akustický tlak (sínusoida): 115 dB
Akustický tlak (hudba): 118 dB
Vyžarovanie nad 5 kHz: 75*55 stupňov
Mriežka: iba pred basovým reproduktorom
Rukoväte: áno, 2 ks, po stranách, plastové
Materiál ozvučnice: plast
Materiál krytu: plast
Konštrukcia: výškový menič v horne, basreflexový basový reproduktor
Počet výškových meničov: 1 ks
Priemer výškového meniča: 1 palec
Počet basových reproduktorov: 1 ks
Priemer basového reproduktora: 12 palcov
Spôsob použitia: možno umiestniť na stojan (zásuvka), možno zostaviť s tyčou
Konektory, vstupy: XLR mic/line, XLR link, Jack konektor
Výkon zosilňovača: 400 W
Vlastnosti zosilňovača: analógový zosilňovač, aktívne riadenie na kanál
Obmedzovač: analógový, peak limiter
Možnosti ovládania: vypínač, hlavná úroveň, nastavenie tónu (basové-výškové)
Napájanie: 230V
Hmotnosť (netto): 23000 gramov
Hmotnosť (brutto): 25000 gramov
Rozmery (netto): 415*391*600 mm
Rozmery (brutto): 465*435*680 mm