Energy 12EP400PWD aktívny reproduktor
Predané: June 19, 2015, 5:11 pm
Vyhľadať aktívne inzeráty
Dobrý stav [použitý]
Na predaj
Magyarország
Popis
huendeskes
Cena: cena za kus
Použitie: Širokopásmové, aktívne, 2-pásmové
Systém: Širokopásmový
Hudobný výkon: 400 W
Frekvenčná odozva +-3 dB: 50-18000 Hz
Frekvenčná odozva -10 dB: 40-20000 Hz
Hladina akustického tlaku (sínus): 115 dB
Hladina akustického tlaku (hudba): 118 dB
Vyžarovací uhol nad 5 kHz: 75*55 stupňov
Ochranná mriežka: len pred basovým meničom
Rukoväte: áno, 2 ks, na oboch stranách, plastové
Materiál ozvučnice: plast
Materiál povrchovej úpravy: plast
Konštrukcia: vysokofrekvenčný driver v horne, basreflexový basový menič
Počet vysokofrekvenčných meničov: 1 ks
Priemer vysokofrekvenčného meniča: 1 palec
Počet basových meničov: 1 ks
Priemer basového meniča: 12 palcov
Spôsob použitia: možné umiestniť na stojan (dutina), zostaviť s tyčou
Konektory, vstupy: XLR mic/line, XLR link, nástrojový konektor
Výkon zosilňovača: 400 W
Charakteristiky zosilňovača: analógový zosilňovač, aktívny pohon na kanál
Obmedzovač: analógový, peak limiter
Možnosti ovládania: vypínač/zapínač, hlavná úroveň, tón (basy-výšky)
Napájanie: 230V
Hmotnosť (čistá): 23000 gramov
Hmotnosť (brutto): 25000 gramov
Rozmery (čisté): 415*391*600 mm
Rozmery (brutto): 465*435*680 mm