Energy 12P400PWD aktívny reproduktor
Predané: December 12, 2011, 5:55 pm
Vyhľadať aktívne inzeráty
Ako nový [použitý]
Na predaj
Magyarország
Popis
huendeskes
Cenový kontext: Cena za 1 ks
Aplikácia: Širokopásmový, aktívny, 2-pásmový
Systém: Širokopásmový
Hudobný výkon: 400 W
Frekvenčná odozva +-3 dB: 50-18000 Hz
Frekvenčná odozva -10 dB: 40-20000 Hz
Akustický tlak (Sinus): 115 dB
Akustický tlak (Hudba): 118 dB
Vyžarovanie nad 5 kHz: 75*55 stupňov
Ochranná mriežka: iba pred basovým meničom
Rukoväte: áno, 2 ks, na oboch stranách, plastové
Materiál ozvučnice: plast
Materiál krytu: plast
Konštrukcia: výškový menič v horne, basreflexový basový menič
Počet výškových meničov: 1 ks
Priemer výškového meniča: 1 palec
Počet basových meničov: 1 ks
Priemer basového meniča: 12 palcov
Spôsob použitia: možno umiestniť na stojan (objímka), zostaviť s tyčou
Konektory, vstupy: XLR mic/line, XLR link, nástrojový konektor
Výkon zosilňovača: 400 W
Vlastnosti zosilňovača: analógový zosilňovač, kanálový aktívny pohon
Obmedzovač: analógový, peak limiter
Možnosti ovládania: zap/vyp, úroveň master, ovládanie tónu (bas-výšky)
Napájanie: 230V
Hmotnosť (čistá): 23000 gramov
Hmotnosť (brutto): 25000 gramov
Rozmery (čisté): 415*391*600 mm
Rozmery (brutto): 465*435*680 mm