Vantage VP-750 The Ghost electric guitar

Vantage VP-750 The Ghost electric guitar

Sold out: January 19, 2022, 6:41 pm

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó Vantage gitárom a hozzá tartozó gyári tokjával együtt.
A hangszert 1979-81 között gyártották csak a japán Matsumomu gyárban.
Mahagóni test, 3 rétegű mahagóni nyak, rózsafa fogólap.
MMK-45 gyári hangszedők, igazi PAF sound.
Bundozás 98%-os.
Hibák, ütések vannak rajta, meglátszik az a minimum 41 év, de ezek mellett is gyönyörű.
Remek hangszer, de nekem van belőle még egy, egynek mennie kell.
Mindene gyári még.
Kipróbálásra van lehetőség egyeztetés után.
Csere nem érdekel.
Átvehető Budapesten, posta megoldható.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
15%
Flyht Pro Cable Case 80x40x40 Wheels
74 941 Ft

63 700 Ft

View
9%
Mackie Thump 215XT
172 418 Ft

156 900 Ft

View
14%
Seeburg Acoustic Line S 10
1 838 440 Ft

1 581 058 Ft

View
25%
HK Audio L3 112/SUB 1800A Power Bundle
1 447 896 Ft

1 085 922 Ft

View