Valencia 160 G 44 contrabass

Valencia 160 G 44 contrabass

Sold out: November 30, 2021, 6:07 am

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Keveset használt 4/4 es Nagybőgő .Gyári állapotban ,nincs módosítva,áron alul eladó. Kizárólag személyes átvététel és kipróbálás lehetséges .Új ára 260 ezer volt,mivel gyakorlatilag teljesen gyári állapotú,ìgy alkudni ebből az árbòl már nem lehet.Telefonon beszélhetünk egyéb felmerülő kérdésekről,mivel az email címem nem aktuális. (Vissza hívom a kijelzett számokat)Tok és vonó jár hozzá.Posta kizárt.

Promotion

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
10%
Futurelight WDS-CRMX TX IP Wireless DMX
108 556 Ft

97 700 Ft

View
31%
Shure SLXD24/N8SB S50
349 420 Ft

241 100 Ft

View
8%
Eliminator VF400 EP Fog Machine
18 359 Ft

16 890 Ft

View
14%
Mipro MI-909RT 5E
394 014 Ft

338 852 Ft

View