Tascam DP-008EX digital home studio

Today, 12:00 pm

Like a new one [used]
For sale
P Zsolt

Rating: 0% Neutral (0)

Magyarország

£ 155.72

 
...

Description

Tascam DP-008EX 8-sávos digitális házistúdió - újszerű állapotban eladó!
Alig használt, végig dobozban tartott, karcmentes készülék.
Jár hozzá a gyári doboz, 4 GB SD kártya és USB kábel.
Minden gomb, potméter és bemenet hibátlanul működik, a kijelző karcmentes.
Tökéletes hordozható multitrack felvevő zenészeknek, próbákhoz, demókhoz.
Kipróbálható, azonnal vihető.
Részletes specifikáció, elérhető a TASCAM weboldalán, de röviden:
- Nyolc monó sáv
- CD-minőségű felvétel (44,1 kHz/16 bit)
- Két sáv egyidejű felvétele / nyolc sáv egyidejű lejátszása
- Külön sztereó master sáv áll rendelkezésre
- Felvétel SD/SDHC kártyára (akár 32 GB-ig)
- Két beépített kondenzátor mikrofon
- Két Jack vonalbemenet vagy két XLR mikrofonbemenet fantomtáppal
- Beépített effektek (pl. minden csatornához reverb, 2 sávos EQ, kompressor stb.)
- Mastering funkció
- ...
Megtekinthető, kipróbálható Budapesten a XVII.kerületben.

Shipping

Delivery options: Local pickup
Possible Pickup Location(s): Budapest XVII.

Connected review

If you have experience with the advertised item, please help others and upload a review.

You can read all the reviews from our members here »

Contact

P Zsolt

Rating: 0% Neutral (0)

Membership starts at: April 2, 2017, 8:19 pm
Last login: Today, 5:34 pm

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
22%
Stairville LED Vintage Bowl 50 RGB Bundle
£ 110,769.00

£ 86,400.00

View
12%
Soundcraft Ui24R
£ 325,456.00

£ 286,401.00

View
15%
Fischer Amps FA 666 XB
£ 261,412.00

£ 222,200.00

View
7%
Ape Labs ApeLight maxi V2 VV TP 6 SB G
£ 640,668.00

£ 595,821.00

View