TAD Fender Bassman Blackface 2x12 üres nyomókamrás guitar cabinet speaker

Sold out: August 27, 2024, 10:14 am

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

TAD Fender Bassman Blackface üres 2x12 nyomókamrás gitárláda eladó! A legjobb hangú és méretű láda a kategóriában, a hátlapon egy kapcsolóval amivel a 2db 8ohmos hangszórót lehet 16 és 4ohmra is kapcsolni, így minden játékszituáiót meglehet oldani vele. A képeken mindent látni, csak kp, további infó mobilon vagy emailben.

Special offer

RCF NX 932-A

RCF NX 932-A

Promotion

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
6%
JBL PRX 418S
£ 320,338.00

£ 301,118.00

View
9%
HK Audio Polar 10 MK2 BK Power Bundle
£ 635,854.00

£ 578,627.00

View
17%
Accu Stand Pro Event Table Live Bundle
£ 226,747.00

£ 188,200.00

View
7%
Eliminator Stinger Spot 30 Bundle
£ 80,742.00

£ 75,090.00

View