LEWITZ Pedal Power 5 CP-05 adaptor

LEWITZ Pedal Power 5 CP-05 adaptor

Sold out: September 5, 2021, 5:23 pm

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

Jó állapotú, boardban tartott tápegység eladó. Egyszerre akár 10 effektet meg lehet hajtani vele.
8x 9V (7x 100mA, 1x 500mA)
1x 12V (100mA)
1x 18V (100mA)
7db kábelt tudok adni hozzá.

Előre utalással Foxpost csomagpont bent az árban.
Csere most köszönöm nem érdekel.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
10%
RCF NX985A/8004-AS Power Tower
£ 5,868,909.00

£ 5,282,018.00

View
13%
RCF NX 10-SMA
£ 433,291.00

£ 376,963.00

View
Lewitt MTP 5

£ 41,090.00

View
17%
Flyht Pro Rack 4U Live 45
£ 35,892.00

£ 29,790.00

View