LEWITZ Pedal Power 5 CP-05 adaptador

LEWITZ Pedal Power 5 CP-05 adaptador

Vendido: September 5, 2021, 5:23 pm

Buscar anuncios activos

Buen estado [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Jó állapotú, boardban tartott tápegység eladó. Egyszerre akár 10 effektet meg lehet hajtani vele.
8x 9V (7x 100mA, 1x 500mA)
1x 12V (100mA)
1x 18V (100mA)
7db kábelt tudok adni hozzá.

Előre utalással Foxpost csomagpont bent az árban.
Csere most köszönöm nem érdekel.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
16%
Varytec LED Derby ST incl. IR Remote
£ 25,940.00

£ 21,790.00

Ver
17%
Midas DM12
£ 91,325.00

£ 75,800.00

Ver
16%
the t.bone free solo Twin PT 520 MHz
£ 149,524.00

£ 125,600.00

Ver
19%
Fun Generation PicoBeam 30 Quad LED
£ 59,988.00

£ 48,590.00

Ver