Hartke VX115 bass box

Hasonló ajánlat: Hartke HD508 Bass guitar combo amp

Hartke VX115 bass box

Sold out: April 17, 2025, 10:22 am

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Technikai átállás miatt eladóvá vált Hartke VX115 típusú 300W-os ládám. 2021-ben vásároltam a Mezzoforte üzletében újonnan, és használtam tavalyig bezárólag koncerteken.

Leírás: egy 15˝ mély + magassugárzós. 8 ohmos, jack aljzatos be és kimenettel.
- Teljesítmény : 300W
- Hangszóró : 1x 15 ˝+ 1 ˝ kompressziós driver
- Impedancia : 8. Ohm
-1 bemenet 6,3 mm jack
-1 kimenet 6,3 mm jack
-Duplakamrás rétegelt doboz, erős sarokvédők
-Perforált acél hangszóróvédő rács
-Süllyesztett masszív hordozófülek
- Súly : 30.9 Kg
- Méretek : 62.2 cm x 62.2 cm x 47 cm

Kipróbálni Kispesten lehet előre egyeztetett időpontban, postázás nincs.
Csak készpénz, csere, beszámítás nem érdekel.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
18%
dB Technologies DVA K5
511 250 Ft

419 225 Ft

View
17%
Vari-Lite FLX S48
1 127 022 Ft

935 428 Ft

View
Shure PSM 300 Premium K3E

343 628 Ft

View
LD Systems ANNY 8 Grey

160 600 Ft

View