Hartke VX115 caja de bajo

Hartke VX115 caja de bajo

Vendido: April 17, 2025, 10:22 am

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Technikai átállás miatt eladóvá vált Hartke VX115 típusú 300W-os ládám. 2021-ben vásároltam a Mezzoforte üzletében újonnan, és használtam tavalyig bezárólag koncerteken.

Leírás: egy 15˝ mély + magassugárzós. 8 ohmos, jack aljzatos be és kimenettel.
- Teljesítmény : 300W
- Hangszóró : 1x 15 ˝+ 1 ˝ kompressziós driver
- Impedancia : 8. Ohm
-1 bemenet 6,3 mm jack
-1 kimenet 6,3 mm jack
-Duplakamrás rétegelt doboz, erős sarokvédők
-Perforált acél hangszóróvédő rács
-Süllyesztett masszív hordozófülek
- Súly : 30.9 Kg
- Méretek : 62.2 cm x 62.2 cm x 47 cm

Kipróbálni Kispesten lehet előre egyeztetett időpontban, postázás nincs.
Csak készpénz, csere, beszámítás nem érdekel.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
15%
Ape Labs ApeCoin Tube V2 Grey Bundle
43 871 Ft

37 290 Ft

Ver
14%
Yamaha DBR12 & MG10X Stereo Bundle
433 901 Ft

373 155 Ft

Ver
13%
the box pro TP218/1600 MkIII
302 739 Ft

263 383 Ft

Ver
11%
Ape Labs Neon Tube TourBox 6 PIX
847 533 Ft

754 304 Ft

Ver