Hanika Natural Lattice classic guitar

May 21, 2026, 10:32 am

Like a new one [used]
For sale
bellido91

Rating: 0% Neutral (0)

Magyarország

£ 2,272.27

 
...

Description

Eladó Armin Hanika német mestergitár. A hangszert 2018-ban vásároltam. Számos koncerten és nemzetközi versenyen teljesített kiválóan a hangszer. Kisebb karcolások találhatók a fedlapon, azonban nincs semmilyen olyan sérülés, amely a hangzást bármilyen módon befolyásolná. 2025 augusztusában Németországban a Hanika gyárban az érintők cserélve lettek és a fogólap is fel lett polírozva. Nagy, telt hang jellemzi a hangszert. A nyak profil kialakítása nagyon kényelmes. További információért telefonon vagy üzenetben szívesen válaszolok.

Shipping

Delivery options: Local pickup
Possible Pickup Location(s): Budapest

Connected review

If you have experience with the advertised item, please help others and upload a review.

You can read all the reviews from our members here »

Contact

bellido91

Rating: 0% Neutral (0)

Membership starts at: March 31, 2014, 11:36 am
Last login: Today, 9:20 am

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
10%
HK Audio PR:O 118 SUB D2
£ 361,290.00

£ 325,161.00

View
18%
Neutrik NA-2I2O-DLINE
£ 119,146.00

£ 97,700.00

View
19%
AKG Perception Live P5s
£ 18,136.00

£ 14,690.00

View
Shure PGA98H-XLR

£ 66,900.00

View