Hagström Hagstrom Tremar Deuce-F Tobacco Sunburst electric guitar

Sold out: August 7, 2024, 10:30 pm

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Kihasználatlanság miatt adom el, csak azért nem jelöltem újnak, mert lassan 8 éve a birtokomban van. A lakásból sosem járt kint, karc- és sérülés mentes a lelkem, természetesen tokban lakik.

Paraméterei:
- üreges testű gitár: Deuce-F széria,
- mahagóni test,
- lángolt juhar fedlap,
- ragasztott mahagóni nyak,
- menzúra: 648 mm,
- felső nyereg szélessége: 43 mm,
- rádiusz: 381 mm,
- Resinator fogólap,
- 22 Medium Jumbo érintő,
- Long Travel Tune-O-Matic húrláb,
- Hagstrom Tremar (Bigsby) tremolo,
- Die-Cast hangolókulcsok,
- 2x Hagstrom Custom 58 (felezhetők) Humbucker hangszedő,
- 3 állású hangszedő kapcsoló,
- 2x hangerő- és 2x hangszínszabályzó,
- Push/Pull funkció,
- Tobacco Sunburst kivitel.

Az árban az eredeti Hagstrom keménytok is benne van.
Csere nem. Kérlek inkább telefonon érdeklődj! Köszönöm hogy benéztél!

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
9%
Mackie Thump 215XT
172 418 Ft

156 900 Ft

View
14%
Seeburg Acoustic Line S 10
1 838 440 Ft

1 581 058 Ft

View
25%
HK Audio L3 112/SUB 1800A Power Bundle
1 447 896 Ft

1 085 922 Ft

View
11%
Sennheiser XSW 1-835 B-Band Vocal Set
122 472 Ft

109 000 Ft

View