Focusrite ITrack Studio hangfelvételi csomag szett digital home studio

Sold out: November 23, 2021, 5:31 pm

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Focusrite iTrack Studio hangfelvételi csomag szett

Budapest személyesen vagy háztól házig 2695ft

Tartozékok:

iTrack hangkártya a gyártó kitűnő előfokaival
CM25 kondenzátor mikrofon
HP60S fejhallgató

96 kHz / 24 bites felvétel és visszajátszás ITrack Solo hangkártya

- Frekvenciatartomány: 20 Hz - 20 kHz
- Dinamikus tartomány: ADC 105 dB, DAC 105 dB
- Nyereség tartomány (mikrofon és műszer bemenet): +10 - +55 dB
- Impedancia (mikrofon bemenet): 3 kOhm
- Impedancia (szerszámbemenet): 500 kOhm
- Jel / zaj arány (mikrofon bemenet): 120 dB
- Jel / zaj arány (műszer bemenet): 87 dB
- THD: 0,001%
- Mikrofon bemenet: 1 x XLR
- Szerszámbemenet: 1 x TRS aljzat
- Fejhallgató kimenet: jack “aljzat
- USB tápegység
- Méretek: 150 x 45 x 100 mm
- Súly: 0,5 kg ˝

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
8%
ChamSys MagicQ Compact Connect Bundle
£ 1,004,464.00

£ 924,107.00

View
11%
beyerdynamic DT 73 IE
£ 188,202.00

£ 167,500.00

View
14%
Sennheiser XSW IEM A-Band IE100Pro BK Set
£ 211,860.00

£ 182,200.00

View
Hörluchs Custom Allround Silicon HL6304

£ 410,924.00

View