Fender . acoustic guitar

Fender . acoustic guitar

Sold out: June 21, 2021, 9:43 am

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

4db Fender gitár kizárolag egyben eladó. A gyűjtemény darabjai sértetlenek és működnek. A darabokhoz tartozó tok mindhez megvan. Ár a 4db-ra együtt vonatkozik.
Kérésre több képet küldök emailben.

A gyűjtemény ára 340000Ft

Érdeklődni emailben : sudpfand gmail.com

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
Ape Labs ApeLight maxi V2 Cable Bundle

£ 565,634.00

View
6%
Behringer WING Mixercase Bundle
£ 1,084,662.00

£ 1,019,582.00

View
LD Systems ANNY 8 Green

£ 160,600.00

View
49%
Eliminator Frost FX Bar RGBW
£ 85,078.00

£ 43,390.00

View