Fender . guitarra acústica

Fender . guitarra acústica

Vendido: June 21, 2021, 9:43 am

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

4db Fender gitár kizárolag egyben eladó. A gyűjtemény darabjai sértetlenek és működnek. A darabokhoz tartozó tok mindhez megvan. Ár a 4db-ra együtt vonatkozik.
Kérésre több képet küldök emailben.

A gyűjtemény ára 340000Ft

Érdeklődni emailben : sudpfand gmail.com

Promotion

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
22%
Stairville LED Vintage Bowl 50 RGB Bundle
£ 110,769.00

£ 86,400.00

Ver
12%
Soundcraft Ui24R
£ 325,456.00

£ 286,401.00

Ver
15%
Fischer Amps FA 666 XB
£ 261,412.00

£ 222,200.00

Ver
7%
Ape Labs ApeLight maxi V2 VV TP 6 SB G
£ 640,668.00

£ 595,821.00

Ver