Fargen Fargen 2x12 láda guitar cabinet speaker

Fargen Fargen 2x12 láda guitar cabinet speaker

Sold out: March 24, 2025, 9:02 am

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó egy nagyon frankó, masszív 2x12 Fargen láda (a képen látható fej nem eladó). A ládában egy 25w-s 8ohm-os Warehouse Green Beret és egy 30w-s szintén 8ohm-os Reaper van. Bitang hang, (viszonylag) könnyű cipelhetőség, masszív kiépítés és nem utolsó sorban jól is néz ki...

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
22%
the box pro Achat 206 WH
£ 67,179.00

£ 52,400.00

View
13%
DAS Audio Vantec-18A
£ 562,975.00

£ 489,788.00

View
Shure PGA Drumkit 7

£ 238,600.00

View
Lewitt MTP 5 S

£ 44,890.00

View