EX AD-6 Analog Delay delay

EX AD-6 Analog Delay delay

Sold out: May 27, 2020, 5:23 pm

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó egy kiváló kis analog delay!

Szép tiszta hang, univerzális felhasználási lehetőségek, Level, Mix, Repeat és Time állítási lehetőség és True bypass!

Debrecenben átvehető, vagy foxpostos küldés is oké.
Kérlek nézd meg a többi hirdetésem is!

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
34%
Presonus StudioLive Series III 24R
£ 454,812.00

£ 300,176.00

View
14%
ADJ MyDMX 3.0
£ 86,860.00

£ 74,700.00

View
13%
Varytec Giga Bar Pix 8 UV
£ 29,874.00

£ 25,990.00

View
22%
Proel Digipad 8 Case Bundle
£ 144,615.00

£ 112,800.00

View