EuroLite LED TMH-21.i Twin Moving-Head Beam moving head ligths

Sold out: December 9, 2020, 9:31 pm

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Kihasználatlanság miatt eladó 2db Eurolite LED TMH-21.i Twin Moving-Head Beam két dupla mozgófejes lámpa. Csak kipróbálva volt párszor.
Az ár 1db-ra vonatkozik ha mindkettő érdekel az ár alkuképes.

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
13%
RCF NX 10-SMA
433 291 Ft

376 963 Ft

View
Lewitt MTP 5

41 090 Ft

View
17%
Flyht Pro Rack 4U Live 45
35 892 Ft

29 790 Ft

View
beyerdynamic TG D35

33 490 Ft

View