DAVID EDEN Bass Chorus pedal I-90 bass pedal

DAVID EDEN Bass Chorus pedal I-90 bass pedal

Sold out: July 24, 2022, 8:44 pm

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó ez a profi basszus kórus. Szép állapotú,megvigyázott darab,melynek működése hibátlan. Adapterrel.
KEMÉNYTOKRA CSERÉLHETŐ

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
6%
JBL PRX 418S
320 338 Ft

301 118 Ft

View
9%
HK Audio Polar 10 MK2 BK Power Bundle
635 854 Ft

578 627 Ft

View
17%
Accu Stand Pro Event Table Live Bundle
226 747 Ft

188 200 Ft

View
7%
Eliminator Stinger Spot 30 Bundle
80 742 Ft

75 090 Ft

View