CUVAVE / M-VAVE Chocolate Plus + Tremolo + Fuzz effect pedal

Sold out: January 5, 2026, 6:03 pm

Search active listings

New, opened
For sale

Magyarország

Description

Eladó sorba került új, sosem használt M-Wave Chocolate Plus vezetéknélküli/vezetékes lábkapcsoló multikhoz, valamint szintén új Amuzik Fuzz és Tremolo pedáljaim.
Egyben 25.000 Ft

Külön:

Fuzz: 8000 Ft
Tremolo: 8000 Ft
M-Wave Chocolate: 12.000 Ft

Személyes átvétel Budapest, Dunakeszi (vagy olykor vidék, Debrecen, Szeged, Pécs és környékei), vagy foxpost utalás után. 😊🤟🏼

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
8%
GLP Fusion EXO Wash 30
£ 598,413.00

£ 550,540.00

View
Hörluchs Custom Allround HL5300

£ 331,682.00

View
9%
Vari-Lite FLX S24 Bundle
£ 737,680.00

£ 671,289.00

View
7%
Stairville DJ Lase RGB Pro 2000 Bundle
£ 340,418.00

£ 316,589.00

View