Alesis DM10 electric drum

Alesis DM10 electric drum

Sold out: March 31, 2026, 1:35 pm

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

ELADÓ! Rettentően jutányos áron Alesis DM10 studio mesh kit tipusú elektromos dobfelszerelés eladósorba került. Rengeteg (pozitív) kritika van a neten, pl:
Tökéletesen működik, bár Alesis cintányérból csak kettő az original, a többi Millennium tányér.
Gondolom nem kell részleteznem, gyakorlásra (bár mi koncertre is használtuk), studiofelvételre (saját hangszínek is rendben vannak, de mi midiztük, és VST hangszerrel használtuk), csendes dobolásra a legjobb. Mivel hálóbőr, még csak nem is kopog....
IRÁNYár: 280.000 Ft.
Pluszban még egy darabokban lévő (nem teljes), Millennium elektromos dobszerelést is adok (csak együtt vihető), saját drum modullal, padokkal, cintányérokkal. Így kiterjesztve brutál nagy szerkót is össze lehet építeni...😃

Komolyabb érdeklődőket privát üzenetben informálom a továbbiakról.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
23%
Ape Labs ApeCoin V2 USB Set of 4
£ 112,208.00

£ 86,400.00

View
LD Systems Stinger Sub 18A G3

£ 413,108.00

View
19%
the t.bone IEM 100 - 863 Mhz
£ 83,333.00

£ 67,500.00

View
14%
Waves eMotion LV1 Classic Bundle
£ 4,875,157.00

£ 4,192,635.00

View