Marshall DSL1CR elektrónkový zosilňovač

Yesterday, 10:42 pm

Dobrý stav [použitý]
Na predaj
Árpád Vadkerti

Posúdenie: 100% Pozitívny (1)

Magyarország

65 000 Ft
+ poplatok za dopravu

 
...

Popis

Eladó jó szép, megkímélt, szobai állapotú Marshall csöves gyakorló kombó eredeti lábkacsolójával.
Két csatorna, közös eq, zengető, fx loop, teljesítménycsökkentő mód (0,1 watt).
Kicsi, de meglepően nagyot és meglepően jól szól. :)

www.guitarworld.com

Személyes átvétel Budapest belvárosban, vagy Budafokon.
Postázni nem szeretném, de a vevő felelősségére és előreutalás után megoldható.

Doručenie

Možnosti doručenia: Osobný odber
Možné miesta osobného odberu: Budapest

Doručenie balíkom

Cieľová krajina: Maďarsko
Doručenie balíkom, kuriérne spoločnosti: foxpost

Náklady na dopravu

Kupujúci platí

Prepojená recenzia

Ak máš skúsenosti s inzerovaným produktom, pomôž ostatným a pridaj recenziu.

Všetky

Kontakt

Árpád Vadkerti

Posúdenie: 100% Pozitívny (1)

Začiatok členstva: March 9, 2024, 7:03 pm
Posledné prihlásenie: Yesterday, 10:40 pm

Na inzeráty používatela sa môžu prihlásiť len registrovaný používatelia.
Prihlásenie a Registrácia

Podobné inzeráty

The promotion is valid until June 2, 2026.
12%
Sanken COS-11D-BK EW
142 727 Ft

125 600 Ft

Zobraziť
10%
ETC ColorSource 20
795 770 Ft

716 193 Ft

Zobraziť
11%
Syrincs D110SP/D18 Basis Bundle
376 492 Ft

335 078 Ft

Zobraziť
16%
the t.bone free solo Twin PT 660 MHz
149 524 Ft

125 600 Ft

Zobraziť