Voice Kraft PGX4 microphone

Voice Kraft PGX4 microphone

Sold out: March 31, 2025, 1:24 pm

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó 2 db kibátlanul működő Voice Kraft vezeték nélküli mikrofon, táskájával, eredeti dobozában.

Special offer

Shure MV7 Plus

Shure MV7 Plus

Promotion

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
11%
Varytec Hero Spot 60 Bundle
753 409 Ft

670 534 Ft

View
8%
Midas M32 Live Case Bundle
1 238 745 Ft

1 139 645 Ft

View
28%
Audix OMX-E
46 097 Ft

33 190 Ft

View
12%
Allen & Heath AB168
449 807 Ft

395 830 Ft

View