Valeton Gp-50 effect processor

Valeton Gp-50 effect processor

Sold out: April 10, 2026, 9:54 am

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladóvá vált egy Valeton GP-50 típusú gitár multi-effekt processzor. Kompakt mérete ellenére rengeteg lehetőséget rejt, tökéletes választás otthoni gyakorláshoz, próbákra vagy akár kisebb fellépésekre is.

Főbb jellemzők:
​Rengeteg hangzás: Beépített erősítő modellek és rengeteg minőségi effekt (torzítók, modulációk, delay, reverb, stb.).
​Dobgép és Looper: Kiváló gyakorlótárs a beépített ritmusokkal és a looper funkcióval.

​Kezelés: Nagyon egyszerűen és intuitívan állítható, a LED-es visszajelzők pedig sötétben is jól láthatóvá teszik.

​Bluetooth és App: Támogatja a Bluetooth kapcsolatot, így telefonról is szerkeszthetők a hangszínek az applikáción keresztül.

​Hordozhatóság: Elfér egy gitártok zsebében, könnyű fémházas kivitel.

Árkádia hangszerbóltbol vettem, 2 hónapja, összesen egyszer volt használva, még a gyári fólia is rajta van a kijelzőn. Teljesen karcmentes, bolti állapot.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
14%
Stairville DMX Splitter Pro 3+5 pin
£ 48,593.00

£ 41,790.00

View
12%
Avolites T1 USB Interface Bundle
£ 111,023.00

£ 97,700.00

View
17%
the t.bone DC 1200
£ 44,928.00

£ 37,290.00

View
9%
Showtec Xpression 2000B Beam Bundle
£ 1,205,480.00

£ 1,096,987.00

View