Squier Fender squier precision classic vibe 70 bass guitar

Squier Fender squier precision classic vibe 70 bass guitar

Sold out: November 4, 2019, 4:39 pm

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Üdv. Eladó a fent említett basszusgitár.picit bolti ár felett, de ( emg) hangszedőkkel ami jelentőssen növeli a hangzást..:) A gitár hibátlan karc mentes. Az árból alku nincs, posta megoldható a vevő terhère.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
6%
Yamaha DM7 Case Bundle
10 248 216 Ft

9 633 323 Ft

View
20%
LAB Gruppen C 68:4
942 409 Ft

753 927 Ft

View
11%
Fischer Amps FA-3E
126 292 Ft

112 400 Ft

View
13%
QSC LA108/LS118 Power Bundle
5 463 360 Ft

4 753 123 Ft

View