SONY F-25 cardioid pár microphone

Yesterday, 3:31 pm

Like a new one [used]
For sale
Seszták Emil

Rating: 100% Positive (2)

Magyarország

14 000 Ft
+ shipping fee

 
...

Description

Sziasztok! Eladóvá vált: SONY F-25 cardioid dinamikus mikrofon pár.
1971-1975 között gyártották, új állapot. Asztali mikrofon, de nagyon jól használható akusztikus dob, gitár felvételekhez is. Az alábbi videóban meghallgatható.

Connected review

If you have experience with the advertised item, please help others and upload a review.

You can read all the reviews from our members here »

Contact

Seszták Emil

Rating: 100% Positive (2)

Membership starts at: April 14, 2012, 12:37 pm
Last login: Yesterday, 11:13 pm

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
11%
InEar StageDiver SD-5
338 335 Ft

301 118 Ft

View
13%
Radial Engineering Pro D2
86 310 Ft

75 090 Ft

View
11%
Crown XLS 1502
188 202 Ft

167 500 Ft

View
16%
the box pro Achat Mini Bundle
199 405 Ft

167 500 Ft

View