Simmons MTX9 drum machine

Simmons MTX9 drum machine

Sold out: August 3, 2024, 3:51 pm

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

Simmons MTX9 vintage dobmodul eladó jó állapotban (igen ritka 1987). 3 trigger bemenet dobpad-ek számára, 3 analóg hangkimenet, minden dobnak külön + mix kimenet. 3 bemenet más dobgép számára, midi ki/be, fejhallgató kimenet. 4x5 letárolt gyári program (20) + user program. Minden sample manipulálható. (pitch, decay, shift + LFO dalay effekt) Hangdemót szívesen megosztok, ha rám írsz!

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
Hörluchs Custom Allround Silicon HL6304

£ 410,924.00

View
10%
Stairville LED Pixel Rail 40 RGB Bundle
£ 753,843.00

£ 678,459.00

View
18%
dB Technologies DVA K5
£ 511,250.00

£ 419,225.00

View
17%
Vari-Lite FLX S48
£ 1,127,022.00

£ 935,428.00

View