Shure BLX14R H8E wireless system

Shure BLX14R H8E wireless system

Sold out: November 29, 2025, 8:01 am

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó ez a keveset használt Shure BLX14R H8E vezeték nélküli gitárrendszer!

Minden tartozékával, dobozával, személyesen átvehető Budapesten előre egyeztetéssel!

Keress bizalommal!:))

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
10%
Block And Block DELTA-40 Wind-Up 100kg Bundle
£ 289,294.00

£ 260,365.00

View
21%
Behringer Powerplay P2
£ 12,530.00

£ 9,899.00

View
17%
QSC KC 12 BK Stereo Bundle
£ 1,494,484.00

£ 1,240,422.00

View
11%
Mackie Onyx8
£ 127,753.00

£ 113,700.00

View