Shure Beta 58A microphone

Shure Beta 58A microphone

Sold out: March 7, 2026, 8:05 am

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Nem használom, ezért eladóvá vált ez az ipari standard Shure Beta 58A ének mikrofon. Nálam kipróbálható, de Foxposttal küldöm is a vevő költségére. Bp. 16. kerületben lakik.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
11%
Sennheiser XSW 1-835 B-Band Vocal Set
122 472 Ft

109 000 Ft

View
12%
Mackie ProFX6v3
61 932 Ft

54 500 Ft

View
11%
InEar StageDiver SD-5
338 335 Ft

301 118 Ft

View
13%
Radial Engineering Pro D2
86 310 Ft

75 090 Ft

View