RockBoard PB No. 09 Gigbag Black board tok pedal holder

RockBoard PB No. 09 Gigbag Black board tok pedal holder

Sold out: July 25, 2025, 10:38 am

Search active listings

New, opened
For sale

Magyarország

Description

Eladó még címkés, mérethiba miatt sosem használt gigbag, pedalboard tok.

Belső méretek: 55 x 30 x 12 cm.

A termékről több leírást az alábbi linken találsz:

www.muziker.hu

Postázom a vevő terhére vagy személyes átvétel Szegeden.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
18%
Neutrik NA-2I2O-DLINE
£ 119,146.00

£ 97,700.00

View
19%
AKG Perception Live P5s
£ 18,136.00

£ 14,690.00

View
Shure PGA98H-XLR

£ 66,900.00

View
beyerdynamic TG D57

£ 67,500.00

View