Robust 14U+tetején keverőpult tároló rolling rack

Robust 14U+tetején keverőpult tároló rolling rack

Sold out: September 20, 2020, 7:15 pm

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó egy megkímélt állapotú Robust márkájú rack mely 14U magas + a tetején egy keverőpultnak is van hely a 14U-n felül. Fékezhető kerekek, masszív szerkezet, mely nincs lestrapálva, néhány út van csak benne, amúgy meg szobában állt. Mivel elkelt belőle a keverőpult is, így már nincs mit tárolnom benne, várja új gazdáját.
Új ára nagyjából 100.000Ft
Keress bátran!

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
12%
Lewitt Beatkit Pro
406 927 Ft

358 096 Ft

View
15%
Stairville Hz-200 Compact Hazer DMX
83 882 Ft

71 300 Ft

View
10%
Fun Generation LED Pot 12x1W QCL RGB W Bundle
75 000 Ft

67 500 Ft

View
6%
GLP Fusion EXO Spot 30
983 093 Ft

924 107 Ft

View