Richwood RM 70 NT Django jazz guitar

Richwood RM 70 NT Django jazz guitar

Sold out: July 19, 2019, 10:44 am

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

SZOMBATIG FÜGGŐBEN!
Eladó RichwoodRM-70-NT Django/Manouche/gypsy swing gitár. A stílussal ismerkedők számára.
Csere értékegyeztetéssel talán. Ami érdekelhet: gitáros cuccok, Boss BR80 felvevő, dob lábgép, Roland kd7 elektromos láb trigger

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
Sennheiser E835-S

34 690 Ft

View
11%
LD Systems Maui 28 G2 Bundle
381 940 Ft

339 927 Ft

View
Ape Labs ApeLight maxi V2 Cable Bundle

565 634 Ft

View
6%
Behringer WING Mixercase Bundle
1 084 662 Ft

1 019 582 Ft

View