Remo Emperor Clear 12 inch Dob Bőr drumhead

Hasonló ajánlat: Sandberg California TT4P San Remo Blue Bass guitar

Remo Emperor Clear 12 inch Dob Bőr drumhead

Sold out: June 14, 2021, 11:28 pm

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

Féláron eladó 12˝ Remo Emperor Clear átlátszó kétrétegű tam ütőbőr, szép állapotban.
Átvehető Budapest XI. kerület Etele tér / Analog Music Hall környékén vagy XV. kerület Késmárk utcánál egyeztetés szerint.
Előre utalás esetén Foxpost megoldható.

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
15%
Varytec Hero Spot 230 Tour Bundle
1 327 352 Ft

1 128 249 Ft

View
10%
EV EVOLVE 70 Sub
750 489 Ft

675 440 Ft

View
20%
Eurolite KLS-3002 Next Comp. Light Set
187 625 Ft

150 100 Ft

View
Sennheiser EW-D ME2 R4-9

241 100 Ft

View