Rainger FX -X reverb pedal

Rainger FX -X reverb pedal

Sold out: September 23, 2025, 10:42 am

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

Jó állapotban, eredeti dobozával eladó. Hibátlanul működik.
Az előző tulaj ráragasztott valamit a front panelre, ennek látszik a nyoma, de csak esztétikai (lsd. képet).

Bp. személyesen. Posta a vevő terhére.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
Avolites T3 Wing

£ 1,131,645.00

View
19%
Yamaha QL5
£ 7,373,747.00

£ 5,972,735.00

View
5%
HK Audio Sonar 112 Xi
£ 165,789.00

£ 157,500.00

View
28%
LAB Gruppen C 28:4
£ 942,304.00

£ 678,459.00

View