Orville Les Paul 1996 Fujigen left handed electric guitar

Orville Les Paul 1996 Fujigen left handed electric guitar

Sold out: April 14, 2025, 10:38 am

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

Sziasztok!
Eladó ez a 1996-os Orville Les Paul, Fujigenes gyártás. Suhr Aldrich pickupokkal. (bal kezes)

Bekell valljam nekem ez a gitár ˝sok˝, úgymond kihasználatlan nálam, ez profiknak való. Nem játszom eleget ahhoz, hogy egy ilyet ésszerűen birtokoljak.

Előző tulaj giggelő zenész volt, szerinte oda lehet állítani bármelyik LP mellé. Baromi nehéz, hozza azt a bizonyos klasszikus hangot amít egy ilyen hangszerben keres az ember.

Potik rendben, pickup valaszto, nem recseg, ˝hardveresen˝ tökéletes.

3.as bundnál E mély húrnál kicsi mélyedés van, de nem vészes.

Körbe fotózva, szép patinás hangszer. Két apróbb lakk hiba van a fején. Az árban benne van egy Guitar clinices beállítás, vagy alku alap. Warwick kemény dobozzal.

Helyileg Vecsésen van, de komoly érdeklődés esetén elviszem 100km-n belül,

Telo:
30 693 négykilenc - hétkilenc

Küldj üzit és elküldöm az összes képet nagyfelbontásban.

Köszi erlőre is!

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
13%
Avolites T2 USB Interface Bundle
385 582 Ft

335 456 Ft

View
10%
Laserworld CUBE 1
158 889 Ft

143 000 Ft

View
17%
the box MA150
85 904 Ft

71 300 Ft

View
7%
Yamaha Stagepas 600BT Cover Bundle
421 325 Ft

391 832 Ft

View