Miditech I2-mini midi keyboard

Miditech I2-mini midi keyboard

Sold out: September 9, 2020, 12:05 am

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó hibátlan állapotú midi billentyűzetem. Tökéletesen működik, driver se kell hozzá, a Windows alapból ismeri. A kerekek jele is tökéletes, nem nyikorog, karcmentes. Adok hozzá egy usb kábelt, tápkábel nem kell hozzá. Nagyon praktikus cucc, én tök szerettem.

Promotion

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
10%
ETC ColorSource 20
£ 795,770.00

£ 716,193.00

View
11%
Syrincs D110SP/D18 Basis Bundle
£ 376,492.00

£ 335,078.00

View
16%
the t.bone free solo Twin PT 660 MHz
£ 149,524.00

£ 125,600.00

View
12%
EV EVOLVE 90 Sub
£ 939,064.00

£ 826,376.00

View