Miditech Control 25 i2 midi controller

Miditech Control 25 i2 midi controller

Sold out: August 5, 2025, 8:44 pm

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

Kihasználatlanság miatt eladó egy öreg de jól működő fehér Miditech i2-Control 25 master MIDI billentyűzet

Ez a hordozható, 25 billentyűs MIDI keyboard ideális választás otthoni stúdióba vagy útközbeni zenéléshez. Használható önállóan (elemről MIDI módban), vagy számítógéphez csatlakoztatva USB-n keresztül, ahonnan a tápellátását is kapja.

Főbb jellemzők:
- 25 dinamikus, velocity-érzékeny billentyű
- Pitchbend és modwheel
- 8 programozható potméter szoftverek vezérléséhez
- 1 fader
- Aftertouch támogatás
- MIDI IN/OUT csatlakozók
- USB-MIDI kapcsolat
- 7 szegmensen kijelző
- Sustain pedál bemenet

Méretek: 42 × 23,7 × 7 cm
Súly: 1,5 kg

Tápellátás: USB-n keresztül (tápegységet nem tartalmaz)
Doboza nincs, sustain pedál nincs, nem is gyári tartozék.

Személyesen Tiszaújvárosban
vagy Foxpost utánvéttel is megoldható!

Special offer

MOTU 828 (2024)

MOTU 828 (2024)

Promotion

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
16%
the box pro Achat Mini Bundle
£ 199,405.00

£ 167,500.00

View
50%
Eurolite LED GF-100 Gobo Flower
£ 74,580.00

£ 37,290.00

View
16%
Stairville CLB8 RGBW Compact LED Bar 8
£ 124,881.00

£ 104,900.00

View
10%
Audio-Technica AE 3000 Cable Bundle
£ 112,778.00

£ 101,500.00

View