Marshall 1960 A loudspeaker

Marshall 1960 A loudspeaker

Sold out: August 3, 2019, 9:10 am

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó Marshall 1960 A láda!
Hibátlan műszaki állapotban!
Jensen Special Design Jch 12-70 4ohm-os szórókkal szerleve!
Esztétikailag kopások karcok vannak rajta!

Promotion

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
Yamaha MG12 XU

141 500 Ft

View
15%
Sennheiser E 906 Cable Bundle
70 941 Ft

60 300 Ft

View
12%
Stairville BEL4 Tourpack 6
677 069 Ft

595 821 Ft

View
20%
Flyht Pro Rack 3U Eco II Compact 23
25 863 Ft

20 690 Ft

View