Manuel Rodrigez Mod-A classic guitar

Manuel Rodrigez Mod-A classic guitar

Sold out: April 19, 2021, 11:08 am

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó klasszikus gitár! Tradícionális spanyol manufaktúrában készült. Tömör kanadai cédrus fedlap Laminált indiai rózsafa oldal-és hátlap,sapele nyak, rózsafa fogólap ill.híd.Újszerű állapotban, kenény tokkal.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
Shure Nexadyne 5

£ 97,400.00

View
Eliminator VF1600 EP Fog Machine

£ 67,500.00

View
14%
Lewitt Beatkit
£ 161,860.00

£ 139,200.00

View
14%
Thon Multiflex Roadcase 80
£ 243,488.00

£ 209,400.00

View