Ludwig Accent CS Custom Elite drum set

Ludwig Accent CS Custom Elite drum set

Sold out: May 26, 2020, 3:58 pm

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Ludwig Accent CS Custom Elite full birch,két lábdobos összeállításban,cherry lakkozással(faerezet látszik),2×22″x18″,8″,10″,12″,13″,14″,16″ +14″ pergő méretekkel, fúratlan tamokkal,tamtartókkal, állótam lábakkal,nagyon megkímélt állapotban, remek hanggal eladó. A lábdobok és a pergők is 10 csavarosak.Nem mindennapi!

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
8%
RCF SUB 15-AS
£ 450,348.00

£ 414,320.00

View
Shure PSM 900 G7E Bundle

£ 542,418.00

View
20%
the t.bone Ovid System CC 100
£ 18,363.00

£ 14,690.00

View
14%
Thon Multiflex Roadcase 90
£ 249,651.00

£ 214,700.00

View