Laney HC 50 Hardcore guitar combo amp

Yesterday, 10:47 am

Good condition [used]
For sale
menameisakira

Rating: 100% Positive (5)

Magyarország

50 000 Ft

 
...

Description

Eladó a képeken látható Laney Hardcore 50 Wattos tranzisztoros gitár erősítő.-Made in England ( Nem Kína.)
Minden tökéletessen működik ,egy poti serceg, a Crunch csatornán, ezt én nem is használtam..hangszóró minden oké vele. Hangfalat lehet rácsatlakoztatni.
Én Pedálsorral használtam , azzal meg még profibban szól. Az ár fix.-
Postázni is tudom..a vevő terhére előreutalás után..
További szép napot Attila.

Shipping

Delivery options: Local pickup

Connected review

If you have experience with the advertised item, please help others and upload a review.

You can read all the reviews from our members here »

Contact

menameisakira

Rating: 100% Positive (5)

Membership starts at: September 21, 2012, 3:22 pm
Last login: Today, 2:56 pm

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
14%
ADJ MyDMX 3.0
86 860 Ft

74 700 Ft

View
13%
Varytec Giga Bar Pix 8 UV
29 874 Ft

25 990 Ft

View
22%
Proel Digipad 8 Case Bundle
144 615 Ft

112 800 Ft

View
6%
Yamaha DM7 Case Bundle
10 248 216 Ft

9 633 323 Ft

View