Kustom THE DEFENDER 50 WATT tube guitar combo

Kustom THE DEFENDER 50 WATT tube guitar combo

Sold out: October 24, 2025, 12:16 am

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó, jó állapotú 50 Watt-os csöves kombó.
- Fender-es hangzásvilág
- Egy csatorna, kiiktatható Master (így full clean és harapós csöves overdrive is kitekerhető belőle)
- Volume, Master, Bass, Middle, Treble, Reverb, Presence, Bright kapcsoló és Master bypass kapcsoló
- Rugós zengető
- Lábkapcsolható hangerő Boost (lábkapcsolóm nincs hozzá)
- 3 db Electro-Harmonix 12AX7 előfokcső, 2 db kínai EL34 végfokcső, de belerakható 6L6 végfok cső is
- Hangszórója angol Celestion V12-80 Silver Series-re upgradelve
- Gyári tok

Nagyot szól, szuperül állítható a kívánt sound a bright kapcsoló, a TMB és a Presence-nek köszönhetően. Pedál platformnak is ideális, vagy akár egy jó kis egyszerű clean/crunch alapnak, boost-olható hangerővel.
Értelmes ajánlatra odaadom, mert kihasználatlanul áll és foglalja a helyet:)

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
14%
Mackie 402 VLZ4
£ 47,198.00

£ 40,590.00

View
12%
Eliminator Micro Galaxian Three
£ 19,193.00

£ 16,890.00

View
9%
Eurolite QuickDMX Wireless Multi Bundle
£ 148,791.00

£ 135,400.00

View
15%
the box pro Achat 112 Sub A
£ 132,235.00

£ 112,400.00

View