KSP Bariton Superstrat electric guitar

Today, 3:40 pm

Good condition [used]
For sale
Freki

Rating: 100% Positive (8)

Magyarország

£ 540.71

 
...

Description

Eladó ez a szuper, kényelmes és király hangú, 2000-es évek elején, kézzel készült, 27˝-es menzúrás KSP gitár.

Sajnos sokkal kevesebbet használom, mint amennyit kellene, 7 húrosra váltottam.
Jelenleg Cisz / dropB hangolásban van, új Elixir 10/52 húrkészlettel.

Emg 81/60 hangszedő szett, egyedi brutál stabil híd, bundok síkolva, kényelmesre beállítva.

Cserebere / beszámítás most nem igazán érdekel.

Veszprémben, vagy Várpalotán kipróbálható, postázás nem megoldható.

Shipping

Delivery options: Local pickup
Possible Pickup Location(s): Veszprém, Várpalota

Connected review

If you have experience with the advertised item, please help others and upload a review.

You can read all the reviews from our members here »

Contact

Freki

Rating: 100% Positive (8)

Membership starts at: December 22, 2010, 12:40 am
Last login: Today, 3:26 pm

Promotion

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
11%
Behringer P24
£ 68,090.00

£ 60,600.00

View
EV Everse 8

£ 286,401.00

View
14%
ChamSys MagicQ Magic DMX Full Dongle
£ 52,198.00

£ 44,890.00

View
9%
Fun Generation LED Party Bundle 1
£ 65,055.00

£ 59,200.00

View