KRK VXT6 studio speaker

KRK VXT6 studio speaker

Sold out: September 22, 2020, 9:21 pm

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó KRK VXT6 stúdió monitor pár kihasználatlanság miatt.
Gyári KRK rácsokkal szerelve.
Alig használt - karc mentes darabok - gyári dobozukban.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
10%
TW AUDiO M-SYS-TWO/L3600
3 726 451 Ft

3 353 806 Ft

View
9%
FBT Mitus 118FSA
828 491 Ft

753 927 Ft

View
20%
Swiff Audio WX510 Monitor Wireless System
74 988 Ft

59 990 Ft

View
8%
LAB Gruppen IPX 2400
491 363 Ft

452 054 Ft

View