Kemper Profiler Head +táska modeling guitar amplifier

Kemper Profiler Head +táska modeling guitar amplifier

Sold out: March 26, 2026, 10:27 am

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Ajándék Kemper táskával.
2024 februári gyártmány.(Kempertől lekérdezve)Az MK1 verzió utolsó szériája stabilabb ,megbízhatóbb hardverrel és elektronikával mint a korábbi szériák.Az OS 14 szoftver stabilan fut rajta,zökkenőmentesen kezeli a liquid profilokat.
2024 augusztusban vásárolt, Kemper profiler head eladó.
Rengeteg fizetős profil van hozzá. Én általában Rig managerrel használtam, így a fejet sem sokat tapogattam.Szobát nem hagyta el,hibátlan, karcmentes, gyári állapotban van.Minden használat után portalanítva és elpakolva.
A táska nem része az ajánlatnak,de felárért a tiéd lehet.
Az ország középső és nyugati részén házhoz viszem.
Kérlek üzenetben érdeklődj!
Csere ,beszámítás köszönöm nem aktuális.

Promotion

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
17%
Flyht Pro Rack 4U Live 45
£ 35,892.00

£ 29,790.00

View
beyerdynamic TG D35

£ 33,490.00

View
6%
DAS Audio EVENT 8x26A/4x115A Bundle
£ 7,944,231.00

£ 7,467,577.00

View
9%
BSS Audio AR133
£ 40,978.00

£ 37,290.00

View